048 665 10 00

Witamy na stronie programu Warka Club. Zobacz jakie korzyści możesz odnieść biorąc w nim udział

ZZO Warka, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom i oczekiwaniom klientów, przedstawia program lojalnościowy WARKA Club. Celem programu jest premiowanie regularnych zakupów w naszej sieci sprzedaży przydziałem punktów, które rolnik może wymienić na nagrody. WARKA Club daje możliwość uzyskiwania dodatkowych korzyści z regularnego korzystania z usług ZZO Warka.

 

Firma posiada 40 letnie doświadczenie na rynku sadowniczym, jest autoryzowanym dystrybutorem środków ochrony roślin, nawozów, biostymulatorów oraz maszyn i urządzeń do produkcji ogrodniczej i rolniczej. Współpraca ze specjalistami w dziedzinie sadownictwa - Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz holenderską firmą FruitConsult – zaowocowała uruchomieniem profesjonalnego programu doradczego dla sadowników – FruitAkademia.

Celem firmy jest dostarczanie polskim ogrodnikom takich technologii, by mogli swobodnie konkurować swoimi produktami na rynkach światowych.

ZASADY PROGRAMU WARKA Club:

Punkty przyznawane są za zakupy w sieci sprzedaży ZZO Warka, według zasad:

Produkty przypisane do poszczególnych Grup opisane są w katalogu programu.

Nagrodami w programie WARKA Club są Bony przeznaczone do realizacji w sieci sprzedaży ZZO Warka. Bony posiadać będą wartość nominalną 100zł oraz 50zł.

Punkty uprawniające Uczestnika do odbioru Nagrody:

Zapraszamy do współpracy!