Muzyka Electro i House Mix 2015 & Progressive House Mix

Włączenie nowego ustawienia Mobilnego oznacza, że ​​wszystkie obsługiwane zasady będą miały zastosowanie do Chrome na urządzeniach mobilnych. Wszyscy użytkownicy zalogowani na Chrome na komórki za pomocą konta swojej organizacji otrzymają ustawienia użytkownika określone przez administratora.

Eric Piermont/Getty Images
Obraz: Picjumbo.com

Należy zauważyć, że Google ostrzega, że ​​jest to „funkcja eksperymentalna”. W rezultacie administratorzy proszeni są o informowanie swoich użytkowników przed przełączeniem przełącznika, a także zgłaszanie wszelkich problemów. Innymi słowy, włączenie nowego ustawienia mobilnego (zarządzanie Chrome musi być najpierw włączone) oznacza, że ​​wszystkie obsługiwane zasady będą miały zastosowanie do Chrome na urządzeniach mobilnych.

Wszyscy użytkownicy zalogowani do Chrome na komórki za pomocą konta swojej organizacji otrzymają ustawienia użytkownika określone przez administratora.

PayPal ogłosił dziś partnerstwo z trzema wiodącymi procesorami płatności Bitcoin: BitPay, Coinbase i GoCoin. Firma należąca do serwisu eBay chce pomóc sprzedawcom towarów cyfrowych w akceptowaniu płatności Bitcoin.

Image credit: Picjumbo Free Images
Obraz: Picjumbo Free Images

PayPal twierdzi, że zdecydował się zintegrować funkcjonalność strony trzeciej bezpośrednio w Centrum płatności PayPal, ponieważ wspomniane trio już oferuje swoim klientom ochronę podczas obsługi wirtualnej waluty. Firma przewiduje, że wszystko, co można uzyskać cyfrowo, takie jak gry wideo i muzyka, będzie sprzedawane w Bitcoinach.

Image credit: Picjumbo Free Images
Obraz: Picjumbo Free Images

Należy to podkreślić, ponieważ PayPal nie dodaje waluty Bitcoin jako waluty do własnego portfela cyfrowego. Nie będzie też przetwarzać płatności Bitcoing na swojej bezpiecznej platformie płatniczej: wszystko jest obsługiwane przez jedną z trzech firm zewnętrznych.

Podsumowując, firma zaczyna akceptować Bitcoin, ale bardzo powoli i bardzo ostrożnie. Scott Ellison, starszy dyrektor PayPal ds. Strategii korporacyjnej, wyjaśnia.